İş - Kariyer - Sipariş
Translater

Hakkında

Hakkında

İDECplast ; Kurucularının 23 yıllık ticari tecrübesinin son meyvesidir. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren grubumuz tüketimi fazla olan plastik alt yapılı sarf ve koruma ürünlerinin üretim Grubunda ; Oto servisleri için , Tek kullanımlık Koltuk Koruma Naylon 'ları , İade Parça Poşetleri , Direksiyon Streç ve Lastikli Direksiyon Kılıfları , Kraft Kağıt Oto Paspas , Maskeleme Boya ve Koruma Naylon 'ları ürünlerini üretmektedir. Medikal sektör için , Muayne masası örtüleri , Eczane ilaç poşetleri üretmektedir. Market Kanalı için , Evcil hayvanlar için tek kulanımlık koltuk örtüleri , Tek kullanımlık masa örtüleri , Piknik alanı cafe masa örtüleri üretmektedir. Ayrıca Endüstriyel Streç film , Palet Streci , Depolama Streci her ölçü ve kalınlıkta üretilebilmektedir.

Misyon

Üretmek , ürettiklerimizin standardını korumak ve geliştirmek , son kullanıcılarımızın ürünlerimizden memnuniyetini üst seviyede tutmak , sürekli daha iyisi nasıl yapılabilir şeklinde düşünmek ve düşündürmek , hızlı servis , hızlı iletişim , hızlı fikir alışverişi ile iş geliştirmek. İDECplast bu anlayışla doğmuş ve bu anlayışla uzun yıllar büyümek ve gelişmek niyeti ile yoluna devam edecektir.

Vizyon

Girişimci inovatif insan hayatının konforunu artıracak , çevreye duyarlı , insan sağlını koruyan ürün ve hizmet çalışmalarını ekibi ve bayileri ile hayata geçirerek örnek olmak...

Üretim Bandımızdan Çıkan ürünlerimiz ;

* Koltuk Koruma Naylonu ( Oto Koltuk Poşeti )

 * Kraft Kağıt Oto PasPas 

* İade Yedek Parça Poşeti ( Değişen parçaların İadesi için )

* Lastik Poşeti ( Depolama ve Taşıma Amaçlı )

* Direksiyon streci

* Palet Streci ( 50 cm x 300 , 600 , 1500 , 5000 metre )

* Lastikli Direksiyon Kılıfı

* Maskeleme Naylonu ( Boya Naylonu , Koruma Naylonu )

* Mıknatıslı Çamurluk Koruyucu

* Endüstriyel Strec Film ( Sarım ve Dilimleme Teknolojisi )

* Muayene Masa Örtüsü

* Tek Kullanımlık Masa Örtüleri

 

THAT WERE MANUFACTURED HAVE PRODUCTS ARE AS FOLLOWS;